Centrála

REX Controls s.r.o.

Zabýváme se výzkumem a vývojem pokročilých algoritmů, podpůrných a diagnostických nástrojů i kompletních programových řešení pro přímé řízení strojů a procesů v reálném čase. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní řešení odpovídající současnému stavu ve světě.

Vývojový tým se skládá ze špičkových odborníků s rozsáhlými praktickými zkušenostmi v automatickém řízení, měření a regulaci, vestavěných řídicích systémech, modelování a simulaci, robotice a mechatronice, průmyslové komunikaci, diagnostice strojů a dalších specializacích. Základní používaná technika návrhu řídicích systémů strojů a procesů je „návrh na základě modelu“, která umožňuje dramaticky zkrátit potřebný čas na vývoj a dále zkvalitnit a zlevnit výsledná řešení.

V aplikacích je využíván vlastními silami vyvinutý řídicí systém REX pro vestavěné řízení. REX je otevřený nástroj pro konfiguraci a realizaci řídicích aplikací umožňující zařazovat nové algoritmy a integrovat komponenty od širokého spektra výrobců. REX je kompatibilní s globálně rozšířeným produktem Matlab®-Simulink® a tím usnadňuje transfer pokročilých algoritmů do praxe.

Nejvyššího poměru „výkon/cena“ dosahují aplikace především u řídicích a diagnostických systémů nestandardních, prototypových, experimentálních a výzkumných zařízení, strojů, standů, manipulátorů a robotů, kde je požadován výzkum a vývoj celého řídicího systému.
Web:
http://www.rexcontrols.cz
Adresa:
Jeřabinová 836/30
326 00 Plzeň - Černice
Plzeňský kraj
Mobil:
+420 605 212 921, +420 605 212 971
E-mail:

Fakturační údaje:

REX Controls s.r.o.

Jeřabinová 836/30
326 00 Plzeň

IČO: 25239562
DIČ: CZ25239562

Rok založení: 2000

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti:

Opište kód